Dzień Strażaka 2017

Artur 5 maja 2017 komentarze (0) zdjęcia (31)

Dzień Strażaka 2017 4 maja 2017 roku o godzinie 17:30 na placu przed remizą odbyła się uroczysta zbiórka członków OSP w Chłapowie z okazji Dnia Strażaka.

Naczelnik OSP i Prezes zarządu OSP przywitali wszystkich strażaków oraz przedstawiono program uroczystości. O godzinie 17:45 została załączona syrena alarmowa, po czym udaliśmy się w kolumnie do kościoła parafialnego na mszę Świętą w intencji wszystkich strażaków a zwłaszcza z naszej jednostki. Na kazaniu padły ciepłe słowa od proboszcza dla naszych strażaków za zaangażowanie,trud i poświęcenie i to nie tylko przy działaniach ratowniczo-gaśniczych. Następnie w remizie OSP wręczono medale za zasługi dla pożarnictwa oraz pamiątkowe statuetki najaktywniejszym druhom. Zarząd OSP Chłapowo wręczył list gratulacyjny Przewodniczącemu Komisji Rewizyjnej OSP Chłapowo dh Tadeuszowi Kollek za objęcie stanowiska dyrektora Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa pomorskiego.

Gościliśmy czterech druhów ze Straż Pożarna we Władysławowie, którzy wraz z MDP Chłapowo tego samego dnia zdawali w naszej jednostce egzamin na specjalność MDP w kategorii ratownik.


Komentarze

brak komentarzy, dodaj jako pierwszy!

Zaproponuj własny komentarzhosting i administracja: Ibw.pl

Na skróty: Blog Zaproponuj wpis Wymiana linkami Dla Strażaka, Redaktora i Zarządu

©  2004 - 2022   strazak.net   Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Chłapowie

wtorek, 24 maj 2022, 21:36, stoper:0,050s., sql:5